PROJEKTY

VÝUKY Djingu

Tato kategorie (DJ škola) je určena pro začátečníky a mírně pokročilé, kteří se chtějí seznámit s problematikou nebo si rozšířit své znalosti v DJingu. Během několika dní výuky získá každý účastník pokročilé znalosti a dovednosti v použití DJské techniky a mixování. Na konci kurzu absolvent odchází s kompletními znalostmi základů a se všemi podklady pro další vývoj jeho DJské kariéry.

VÝUKY DJINGU A ABLETONU
 • TEORIE V KURZU
  a. Výběr a řazení taneční hudby dle základních žánrů a dále jejich rozvětvení do podžánrů.
  b. Konzultace a výběr správné DJské techniky.
  c. Podrobné seznámení s funkcemi, kompatibilitou a správným zapojením na stagei do mix pultu.
 • PRAXE V KURZU
  a. Výběr a řazení taneční hudby dle základních žánrů a dále jejich rozvětvení do podžánrů.
  b. Konzultace a výběr správné DJské techniky.
  c. Podrobné seznámení s funkcemi, kompatibilitou a správným zapojením na stagei do mix pultu.
 • PODPORA
  a. Tříměsíční bezplatná telefonická podpora při řešení problémů či poradenství ve výukovém
  oboru daného studenta.
  b. Po úspěšném dokončení kurzu (doporučí lektor) je možnost bookingu vystoupení studenta ve dvou tanečních klubech (dle žánru DJe) a jednom letním, středně velkém festivalu.
 • RIDEROVÁ TECNIKA: Účasníci kurzu se budou připravovat na stagei s nejmodernější riderovou (preferovanou) technikou (např.: PIONEER CDJ 2000, PIONEER DJM 900, TECNICS 1210, software NATIVE INSTRUMENTS TRAKTOR pro 2 soubory STEMS, REMIX DECKS) a plně se seznámí s ní i s technikou správného použití.
 • CENY VYUČOVACÍCH HODIN  Jedna vyučovací hodina s používáním naší techniky = 350 Kč
  / Jedna vyučovací hodina bez používáním naší techniky = 250 Kč
  / Účastník by měl docházet 2x až 4x týdně na 2 až 4 hodiny dle vlastního uvážení či doporučení lektora po dobu jednoho měsíce.

výroba geodomu

VÝROBA – 2V 3V a 4V GEODESIC DOMU
Nově nabízíme prodej a výrobu 2V 3V a 4V GEODESIC DOMU, s jejichž stavbami máme poměrně bohaté zkušenosti. Vyzkoušejte kvalitu, bezkonkurenční funkčnost a spolehlivost našich GEOstanů a párty servisu.

VÝROBA a INFO GEODESIC DOME

Nově nabízíme prodej a výrobu 2V 3V a 4V GEODESIC DOMU, s jejichž stavbami máme poměrně bohaté zkušenosti. Námi vyráběné GEOstany splňují veškeré bezpečnostní požadavky. Jejich staticky určená, vysoce stabilní a pevná konstrukce  kombinuje hliníkové či ocelové nosníky a spojky, je opláštěna bavlněnou textilií s nánosem kvalitní impregnace.
Naše GEOstany jsou minořádně pevné, ale především 100% odolné proti povětrnostním podmínkám. Režná bavlna zajišťuje výbornou světelnou propustnost a perfektní větratelnost uvnitř GEOstanu.
Jejich velkou výhodou je, že na rozdíl od halových, či pivních stanů už sama přítomnost stanu tvoří příjemný a vkusný ambient..

CO JE - GeoDesicDome " GeoDom"
V procesu budování našeho GeoDomu jsme použili pro výpočet vzorce kopule typy Geodomu: 2V, 3V a 4V.
GeoDomy se skládají ze sítě trojúhelníků, které tvoří komplexní sférický povrch. Existuje několik tříd GeoDomů, které jsou označovány pod symboly 1V, 2V až 6V a v určitých případech až 8V. Čím vyšší číslo před V, tím složitější síť trojúhelníků, ale zároveň strukturálně odolnější a rozměrově větší konstrukce.1V GeoDom má nejméně trojúhelníků. Používá pouze jednu frekvenci lomu v trojúhelníku, jeho jednoduchý vzorec se nejméně blíží optimální kopuli. Oproti tomu, 6V či 8V GeoDom má mnohokrát více trojúhelníků různých velikostí, které jsou uspořádány v komplexním vzoru, aby vytvořily přesnější kopulovitý tvar GeoDomu.

 • a. Geodesic Dome 2V Frekvence / 2v Icosahedron /2V Geodesic Dome se skládá pouze ze dvou různých trojúhelníků, a proto má poměrně jednoduchý konstrukční vzorec.

 • b. Geodesic Dome 3V Frekvence / 3v Icosahedron /3V Geodesic Dome se skládá ze tří trojúhelníkových velikostí a je ve svém vzoru složitější než 2V, a proto má poměrně větší strukturální stabilitu.

 • c. Geodesic Dome 4V Frekvence / 4v Icosahedron /4V Geodesic Dome je vytvořen ze 6 různých trojúhelníků a má komplexní konstrukční vzorec. V důsledku toho nabízí 4V Dome větší strukturální podporu a stabilitu než 1V, 2V a 3V kopule.

Co je vlastně Frekvence lomu...
Když se začnete zajímat o geodesic domy, tak první věc na kterou narazíte je termín " V " frekvence lomu. Je to docela jednoduché pochopit.... Přemýšlejte o geodetické frekvenci jako o hustotě. Čím vyšší je frekvence, tím více je použito vzpěr. V reálném životě to znamená, že ve stejné kopuli je použito více trojúhelníků. Frekvence geodetické kopule udává, kolikrát je každá strana základního trojúhelníku rozdělena. Například frekvence 3V znamená, že základní trojúhelník je rozdělen na 3 stejné části (trojúhelníky) na každé straně.

tvorba webu

Zabývám se tvorbou webových stránek postavených na redakčním systému WordPress, který patří mezi jeden z nejoblíbenějších systémů poskytovaných zdarma. 

Contact
+420 602 444 568

KRA-STRA sound - Pavel Bízek